Svadobné šaty - predaj

Chcete si svoje vysnívané svadobné šaty kúpiť, čisto nové, objednané na mieru a mať ich iba pre seba? U nás ste správne! Každým rokom k nám prichádza čoraz viac neviest, ktoré si chcú užiť pocit luxusu z nových svadobných šiat a my Vám ho doprajeme.  Doprajte si pocit výnimočnosti a objednajte si Vaše vysnívané svadobné šaty Eva Lendel. Stiahnite si našu prezentáciu s vybranými svadobnými šatami a dozviete sa všetky potrebné informácie.

Svadobne_saty_predaj_2020.pdf

Naše najžiadanejšie svadobné šaty

Eva Lendel | LORRAINE

Romantické svadobné šaty s bohatou tylovou sukňou, s moderným V-výstrihom, zdobené unikátnou čipkou v tvare lístkov. K šatám je možné objednať aj originálny závoj, vytvorený špeciálne k šatám Lorraine. 
Cena:  1120 €

Eva Lendel | EMMA

V jednoduchosti je krása a model Emma je toho jasným dôkazom. Ideálne svadobné šaty pre všetky moderné nevesty, ktoré milujú jednoduchosť a zároveň si chcú splniť sen o sukni ako z rozprávky.
Cena: 930 €

Eva Lendel | RILEY

Šaty Riley, pri ktorých podskočí srdiečko nie jednej Boho romantičke. Špagetové ramienka, ultra ľahká zdobená sukňa a romantické bolerko s pufovými rukávmi. Ideálne na letné svadby pod holým nebom.
Cena: 1177 €

Eva Lendel | ANGEL

Jeden z najobľúbenejších modelov po celom svete. V-výstrih, ramienka doplnené romantickými mašličkami a ľahká, jemne trblietavá sukňa s vlečkou. Váš dokonalý, dievčenský look.
Cena: 944 €

Eva Lendel | ABBY

Svadobné šaty Abby si obľúbili všetky nevesty, ktoré túžia po ozajstnej, princeznovej sukni a zároveň milujú nesmrteľnú eleganciu a luxus svadobného saténu. Štrasové ozdoby v páse ešte podčiarkujú elegantný strih.
Cena: 960€

Eva Lendel | KARIN

Jemné svadobné šaty Karin sú kombináciou najjemnejšieho tylu a nádhernej čipky, zdobenej malými korálkami. Vzdušné a ľahučké šaty si získajú všetky nevesty, ktoré túžia po malej, pohodlnej sukni.
Cena: 1017 €
Chcete sa nás niečo spýtať? Napíšte nám a my Vám radi odpovieme