Naša nevesta Ľubka

"Dobrý deň Zuzka, posielam Vám zopár fotiek z nášho svadobného dňa. Ďakujem Vám veľmi pekne za ochotu pri výbere. Šaty boli neskutočne krásne, cítila som sa naozaj jedinečne."

Šaty: Milla Nova | KAMELIA


Naša nevesta Miška s rodinou

"Ďakujem Vám ešte raz za všetko Zuzka, za ochotu, za Váš láskavý prístup a lásku, ktorú do toho dávate... Už len kvôli Vám by som sa vydávala kľudne aj každý rok <3 To, čo robíte, robíte to božsky! Len tak ďalej... Držte sa <3"


Šaty: Milla Nova | MARTA
Župan: Rara Avis | DEBORA


Naša nevesta Katka

"Dobrý deň Zuzka, 
konečne som dostala fotografie zo svadby, v prílohe Vám posielam zopár. Vlastne, je ich viac, lebo šaty od Vás boli neskutočne prenádherné.  Nikdy som nemala vysnívané svadobné šaty, ale šaty od Vás zo mňa spravili skutočnú princeznú.  Také dokonalé sa vlastne ani vysnívať nedali.  Keby sa dalo, si ich kúpim a stále v nich chodím :D Ďakujem Vám za úžasný prístup. Prajem Vám veľa úspechov."

Šaty: Milla Nova | MARILENA


Naša nevesta Katka

Zuzka už sme dostali fotky. Tak posielam zopár. Ešte raz sa Vám chcem poďakovať za mega úžasné šaty. Bola som s nimi maximálne spokojná. Hneď ako som si ich obliekla som vedela, že sú to ONY. A čo ma pri srdeičku potešilo, že za mnou hostia chodili a pýtali sa kde som také KRÁSNE šaty zohnala, A tiež sa chcem poďakovať hlavne vám, vidieť že vás práca veľmi baví. S takým priateľským a hlavne ochotným prístupom sa už človek málo kde stretne. ďakujem, posielm pár fotiek :)


Šaty: Eva Lendel | LANDY